Електропостачання трубопрокатних цехів ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

У 2018 році українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП розпочала дослідно-промислову експлуатацію нової лінії фінішної обробки труб на заводі ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ в Нікополі (Дніпропетровська область), у створення якої було інвестовано 8 млн доларів. Додаткові потужності дозволили збільшити обсяг виробництва лінійних труб для експортних ринків і підвищити якість продукції.

На новій лінії фінішної обробки виконується фінішна обробка труб перед вантаженням:. знежирення, таврування, маркування та покриття лаком.

Електропостачання комплексу фінішної обробки механічних труб «Volets Rouges» в ТПЦ.№2, ТПЦ.№7 забезпечується 3 сухими силовими високовольтними трансформаторами потужністю 1600кВА (з класом захисту кожуха IP43).

Особливістю проекту були стислі терміни виробництва, а також необхідність максимального захисту. обмоток трансформатора від пилового середовища і високої температури трубопрокатних цехів. На сьогоднішній день трансформатори вже встановлені і запущені в роботу.

Процес установки і підключення трансформаторів на об’єкті

Трансформатори виробництва ELTIZ мають ряд переваг, серед яких: клас нагрівостійкості – Н (180˚С), робота в діапазоні.температур .навколишнього середовища від -60˚С до + 60˚С, стійкість до забруднення і впливу вологи.