ELTIZ трехфазные силовые трансформаторы ТС, ТСЗ

Переваги сухих трансформаторів

Конструктивні особливості сухих трансформаторів дозволяють використовувати їх в більшості електроустановок. Даний тип трансформаторів має низку переваг, на відміну від стандартних пристроїв, де використовуть технічне масло або іншу хімічну речовину: екологічність; простота установки і гнучкість застосування.

 

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Пожежна безпека. Сухі трансформатори практично не впливають на навколишнє середовище і відповідають міжнародному стандарту IEC 60076-11. Трансформатори виготовляються з вогнестійких і здатних до самогасіння матеріалів. У разі виникнення пожежі вони виділяють мінімальну кількість токсичних газів і диму (клас вогнестійкості F1). Трансформатори можуть працювати у вологій, запиленій, забрудненій атмосфері або в соляному тумані (класи навколишнього середовища Е2, Е3, Е4), а також мають високу стійкість до теплового удару (клас кліматичної стійкості С2, С3, С4, С5).

Відсутність охолоджуючої і ізолюючої рідини. Завдяки відсутності охолоджуючої рідини сухі трансформатори не становлять небезпеки для навколишнього середовища, як в нормальних умовах, так і під час пожежі.

Низький рівень шуму і вібрації .Противібраційні прокладки (віброопори) встановлюються під колесами трансформатора з метою зменшення його шумового фону і вібрації.

Можливість вторинної переробки матеріалів. Елементи конструкції сухого трансформатора по завершенню його експлуатації можуть бути легко повторно використані, збережені.

Знижені викиди CO2 .Зниження енергоспоживання трансформатора означає зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

 

ПРОСТОТА УСТАНОВКИ

Менший обсяг монтажно-будівельних робіт .Сухі трансформатори не вимагають виконання дорогих будівельних робіт, необхідних для масляних трансформаторів, наприклад, маслозбірних ям і перегородок для захисту від поширення вогню і викиду масла.

Установка всередині будівель .Завдяки скороченню обсягу підготовчих будівельних робіт, підвищеної пожежної безпеки та .відсутності охолоджуючих рідин, сухі трансформатори можна встановлювати.всередині будівель навіть поруч з приміщеннями, де будуть перебувати люди. Трансформатори займають мало місця і не вимагають значних витрат на монтаж. При установці трансформаторів всередині будівлі, вони будуть розташовані ближче до навантаження, завдяки чому знижуються витрати на пристрої електропроводки і втрати при передачі електроенергії.

 

ГНУЧКІСТЬ  ЗАСТОСУВАННЯ

Підвищена перевантажувальна здатність .Оскільки сухі трансформатори використовують повітряне охолодження і повільніше нагріваються, вони більш стійкі до короткочасних повторюваних перевантажень, ніж масляні. Тому їх зручно використовувати для живлення навантажень із частими стрибками пускового струму. Трансформатори можуть перебувати в режимі перевантаження до тих пір, допоки їх обмотки НЕ нагріються вище допустимої температури. Номінальна потужність трансформатора може бути збільшена завдяки використанню систем примусової вентиляції. Подібне охолодження дозволяє успішно протистояти тимчасовим перевантаженням або підвищенням температури в приміщенні, а також забезпечує запас потужності на випадок позаштатних ситуацій.

Невисокі витрати на обслуговування .Сухі трансформатори вимагають менших витрат на обслуговування,. оскільки необхідні тільки регулярні огляди на предмет наявності пилу. і забруднень на поверхні трансформатора і догляду за струмовідводами. В той час як в масляних трансформаторах слід також регулярно перевіряти рівень і діелектричні показники якості ізолюючої рідини (при наявності навіть дуже малої кількості води електрична міцність мінерального масла різко падає).