Трансформатори длясвтановлення в житлових комплексах

Установка трансформаторів в ЖК “Central Park” м. Дніпро

Розвиток житлового будівництва в Україні має не тільки соціальну значущість,. але також є додатковим драйвером економічного зростання в суміжних галузях української економіки,. найважливішим ринком для впровадження нових перспективних технологій, інноваційних технічних і технологічних рішень.

Одним з найбільш яскравих і очікуваних проектів будівництва в місті Дніпро є ЖК «Central Park» по вулиці Старокозацький 52,. в безпосередній близькості від парку ім. Глоби. Це елітний житловий комплекс, розташований в самому центрі міста,. в проект якого закладені жорсткі вимоги до застосовуваних у будівництві матеріалів і устаткування.

         

ELTIZ виступив постачальником трансформаторного обладнання для даного об’єкта – трансформатори ТС-1000/10-У3 з повним комплектом додаткового обладнання: блоками контролю температури, системою примусового охолодження і антивібраційними опорами. Комплексною закупівлею електрообладнання займається компанія КОННЕКТА (м.Дніпро); електромонтажні роботи проводить компанія КЛ-Строй (р. Дніпро).

трансформатор для жилого помещения

Нагадаємо, що завдяки скороченню обсягу підготовчих будівельних робіт, підвищеній пожежній безпеці та відсутності охолоджуючих рідин, сухі трансформатори можна встановлювати всередині будівель навіть поруч з приміщеннями, де будуть перебувати люди.