Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
  • +38 (061) 270-51-74
  • +38 (067) 634-66-85
  • Графік роботи: 0730 - 1600


Індивідуальне замовлення

Ви можете розмістити замовлення на виготовлення комплектації будь-якого вироблюваного нами устаткування.

При замовленні на сайті - вибір кольору - безкоштовно. Для замовлення необхідно заповнити опитувальний лист.

Заповнити опитувальний лист

Трансформатор перетворювальний низьковольтний серії ТСП, ТСЗП

За допомогою перетворювального трансформатора мережу постійного струму ізолюють від мережі змінного струму, збільшують число фаз вентильних обмоток для зменшення пульсацій випрямленого струму, покращують форму струму мережі. Кожен перетворювальний трансформатор являє собою унікальну розробку, так як виготовляється під конкретні вимоги Замовника, з урахуванням наданого графіка перевантажень, складу гармонік і параметрів перетворювача.

Детальніше


Трансформатор з повітряно-бар'єрною ізоляцією

Сухі трансформатори з відкритими обмотками використовуються для вирішення великої кількості завдань в міській інфраструктурі і промисловості. Вони застосовуються там, де потрібне дотримання заходів екологічної безпеки людей і навколишнього середовища.

Детальніше


Реактор фільтровий типу РФОС, РФСТ, РФОСА, ФРОС

Фільтрової реактор застосовується для зниження або блокування вищих гармонік і пульсуючих сигналів в мережі змінного струму, який приходить з мережі, так і той що йде споживачеві, у складі облаштувань компенсації реактивної потужності. Реактори виготовляються на класи напруги до 110 кВ. Робляться однофазними, 3 однофазні блоки утворюють трифазну групу.

Детальніше


Реактор мережевий РТСС

Сухий трифазний мережевий реактор використовується для роботи в перетворювальних установках. Реактор захищає мережу від вищих гармонік, забезпечує підвищення коефіцієнта потужності, захист від кидків струму при перехідних процесах в мережі живлення і навантаженні, зниження струму короткого замикання в ланцюзі навантаження перетворювача, обмеження комутаційних перенапруг ланцюга харчування.

Детальніше


Реактор шунтуючий

Шунтуючий реактор розроблений для роботи в енергосистемах на напругу до 330 кВ з метою компенсації реактивної потужності. Шунтуючий реактор з повітряним сердечником підключається безпосередньо до лінії електропередачі (фаза - земля, фаза - нейтраль, міжфазно) або до третинної обмотки трансформатора, щоб прибрати небажаний вплив ємнісної складової енергії. Конструкція реактора може включати перемикання без збудження, щоб поліпшити регулювання споживаної реактивної потужності в залежності від сезонних і добових коливань навантаження.

Детальніше


Реактор зрівняльний

Зрівняльний реактор застосовується для вирівнювання струму між двома групами вентилів в випрямних схемах. Наприклад, в схемі дві зворотні зірки. Конструкція реактора складається з двох котушок індуктивності. Котушки підключаються зустрічно, в такому випадку зустрічні магнітні потоки гасять один одного і запобігають перемагнічування при протіканні робочого струму.

Детальніше


Реактор фільтровий серії ФРТС

Фільтрові реактори призначені для захисту обладнання компенсації реактивної потужності від перевантажень, викликаних надмірним рівнем гармонік в системах розподілу напруги.

Детальніше


Реактор компенсуючий

Компенсуючий реактор використовується в комплексі устаткування статичних компенсаторів тиристорів реактивної потужності з пофазным регулюванням, яке покращує якість електроенергії, а також стабілізують напругу в мережах до 110 кВ.

Детальніше


Реактор демпфуючий

Демпфуючий реактор - реактор, сполучений послідовно з шунтуючими конденсаторами, щоб обмежити пусковий струм при включенні конденсатора, обмежити струм виключення при близьких несправностях або сусідніх перемиканнях конденсаторів і/або відокремити конденсаторні батареї, щоб уникнути резонансу з енергосистемою.

Детальніше


Реактор моторний РТСМ

Сухий трифазний моторний реактор використовується для роботи в перетворювальних установках. Реактор під'єднується послідовно з двигуном і обмежує його пусковий струм. Забезпечує безперервне згладжування пульсацій струму двигуна, обмеження струму короткого замикання в ланцюзі навантаження перетворювача до моменту спрацьовування захисту.

Детальніше


Реактор згладжуючий СРОС(З)

Сухий згладжуючий реактор служить для зниження пульсацій в ланцюгах постійного струму. Конструктивно, реактор складається з котушки із сталевим сердечником. Для закритого виконання передбачений захисний кожух. Малий активний опір котушки не впливає на постійну складову струму, але змінний струм розсіюється індуктивним опором.

Детальніше


Реактор струмообмежувальний високовольтний серії РТСТ, РТОС, РТСТГ, РТСТУ

Струмообмежувальний реактор використовується для обмеження струмів короткого замикання. Зберігає рівень напруги в електроустановках при аварійних режимах короткого замикання. Застосовується в енергосистемах напругою до 330 кВ. Струмообмежувальний реактор з повітряним сердечником стійкий до струмів короткого замикання, які перевищують номінальний параметр. Він не втрачає індуктивний опір із-за насичення.

Детальніше


Реактор струмообмежувальний типу РТТ

Струмообмежувальний реактор використовується для обмеження струмів короткого замикання. Зберігає рівень напруги в електроустановках при аварійних режимах короткого замикання. Застосовується в енергосистемах напругою до 330 кВ. Струмообмежувальний реактор з повітряним сердечником стійкий до струмів короткого замикання, які перевищують номінальний параметр. Він не втрачає індуктивний опір із-за насичення.

Детальніше


Трифазний низьковольтний трансформатор серії ТС(З), ТС(З)КЛ, ТС(З)ЛУ

Низьковольтні трифазні силові трансформатори серії "ТСЗ" призначаються для перетворення електричній енергії в електромережах з трифазним змінним струмом електричних установок загального призначення (до 1000 В). Сфери застосування різні: електроенергетика, промислові підприємства в області машинобудування, кольорової і чорної металургії, гірська промисловість, нафтогазовидобувна і переробна галузь і тому подібне

Детальніше


Трифазний високовольтний трансформатор серії ТС(З), ТС(З)КЛ, ТС(З)ЛУ

Високовольтний трансформатор (ТУ У 31.1-31624085-005-2010) з природним повітряним охолодженням, що включаються в мережу змінного струму частоти 50 Гц, кліматичного виконання У, категорії розміщення 2, 3 по ГОСТ 15150 призначені для роботи в промислових електроустановках загального призначення і комплектних трансформаторних підстанціях. За узгодженням із замовником можуть бути виготовлені трансформатори з іншими параметрами потужністю до 6300 кВА.

Детальніше


Трансформатор перетворювальний високовольтний серії ТСП, ТСЗП

Перетворювальні трансформатори - спеціальні силові трансформатори, які служать для зміни значення напруги мережі і її узгодження з вхідною напругою перетворювача. За допомогою перетворювального трансформатора мережу постійного струму ізолюють від мережі змінного струму, збільшують число фаз вентильних обмоток для зменшення пульсацій випрямленого струму, покращують форму струму мережі.

Детальніше


Трансформатор шахтний

Шахтні силові трансформатори призначені для експлуатації на підприємствах гірничорудної промисловості, а також в умовах підземного видобутку.

Детальніше


Трансформатор однофазний серії ОСМ

Трансформатори серії ОСМ потужністю 0,063÷4,0 кВА (ТУ У 31.1-31624085-002: 2010) призначені для живлення ланцюгів управління, місцевого освітлення, сигналізації і автоматики. У основу магнітної системи трансформаторів потужністю 0,063÷1,6 кВА закладені оригінальні конструктивні рішення, захищені авторським свідоцтвом. Трансформатори відповідають усім вимогам стандартів.

Детальніше


Трансформатор однофазний серії ОСЗ

Трансформатори однофазні серії ОСЗ з природним повітряним охолодженням. Призначені для перетворення електричної енергії в електромережах однофазного змінного струму частотою 50 або 60 Гц. Використовуються в промислових електроустановках загального призначення, комплектних трансформаторних підстанціях, громадських будівлях і так далі, до яких пред'являються підвищені вимоги в частині пожежної безпеки, вибухозахищеності, екологічної чистоти. Трансформатори сухого типу безпечні і економічні в експлуатації, так як характеризуються стійкістю до перепадів напруги, відсутністю ризику займання або витоку масла.

Детальніше


Трансформатор електропечний

Трансформатори електропічні служать для живлення різних промислових електротермічних установок, що застосовуються головним чином в чорній і кольоровій металургії. До таких установок відносяться: електродугові сталеплавильні печі, індукційні плавильні печі, печі електрошлакової переплавки, рудотермічні печі і деякі інші.

Детальніше


Трансформатор трифазний серії ТСЗИ

Трифазні трансформатори серії ТСЗИ (ТУ У 31.1-31624085-001: 2010) - трансформатори, в магнітній системі яких створюється трифазне магнітне поле, з природним повітряним охолодженням, що включаються в мережу змінного струму частоти 50-60 Гц, призначені для живлення електроінструменту, ланцюгів управління і низьковольтних освітлювальних мереж. У основу магнітної системи трансформаторів закладені оригінальні конструктивні рішення, захищені авторським свідоцтвом (патент 2398300). Трансформатори відповідають усім вимогам європейських стандартів.

Детальніше

Напишiть нам


© Copyright - 2018. ELTIZ