Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
  • +38 (061) 270-51-74
  • +38 (067) 634-66-85
  • Графік роботи: 0730 - 1600

20

РОКІВ

РОБОТИ

850

НАЙМЕНУВАНЬ

ВИРОБІВ НА РІК

1300 м2

ВИРОБНИЧИХ

ПЛОЩ

ELTIZ – одне з провідних українських підприємств, що випускає сухі трансформатори, електричні реактори і дроселі, розташоване в Запорізькій області.

Напрямки діяльності

Нинішній трансформаторний завод почав свій шлях в далекому 1990 році з виробництва невеликих сухих трансформаторів тоді ще під маркою першого в м. Запоріжжя (Україна) малого державного підприємства «Еліз», а з 1993 року – ТОВ «ЕЛІЗ». Успішно подолавши разом з країною економічні труднощі, завод в 2001 році був перетворений в приватне підприємство «ЕЛТІЗ». Нині завод відомий як лідер з постачання сухих трансформаторів та електричних реакторів повністю українського виробництва, які успішно працюють в Україні, в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

ELTIZ характеризується високою якістю продукції і контактів зі споживачами, точною відповідністю продукції вимогам замовників і нормативам, суворим дотриманням строків і умов поставки.

ELTIZ забезпечує експлуатацію сухих трансформаторів та електричних реакторів в самих жорстких режимах і умовах: в температурному діапазоні від -60 ℃ до + 80 ℃, з постійними перевантаженнями до 20% і з ще більшими короткочасними без шкоди для працездатності, в несприятливому довкіллі. Вироби відрізняються низькими рівнями втрат і шуму, а застосовувані строго контрольовані при постачанні матеріали – пожаробезопасностью, нетоксичність і екологічністю, включаючи утилізацію.

ELTIZ трансформаторный завод производственный корпус_3

ELTIZ конструирование и производство трансформаторов

Конструювання і виробництво

За роки існування підприємством поставлено і працює десятки тисяч одиниць виробів з надійністю на десятки років.

ELTIZ супроводжує свою продукцію на всьому її життєвому шляху, який починається ще на етапі заявки спільною роботою з замовником за всіма умовами поставки, включаючи технічні, фінансові, логістичні та експлуатаційні. Потім конструктори і технологи проектують виріб і готують його виготовлення за узгодженими з замовником вимогам, а виробничий процес завершується випробуваннями виробів аттестованной на технічну компетентність лабораторією. Виробництво організовано за повним технологічним циклом без залучення сторонніх виконавців, розташоване на власному заводському майданчику з необхідними будівлями, спорудами, виробничої, побутової та транспортною інфраструктурою.

ELTIZ гарантує працездатність виробів протягом 3-5 і більше років, а також супроводжує його після закінчення гарантійного терміну (включаючи модернізацію, післяаварійний ремонт і утилізацію, включаючи вироби інших виробників).

ELTIZ доставляє продукцію (виробляючи всі митні операції) в зазначений замовником пункт України, ближнього і далекого зарубіжжя обраним видом транспорту.

Контроль якості продукції

ELTIZ системно управляє собівартістю і цінами, тому підприємство впевнено виграє тендери і отримує замовлення при конкурентності всіх умов поставки. Система управління ризиками і можливостями підсилює потенціал підприємства.

ELTIZ відрізняють відповідальні світовим стандартам умови праці та соціальна відповідальність. Відносно високий для України рівень заробітної плати, незначна плинність кадрів, суворе дотримання трудового, податкового та екологічного законодавств, встановлених в Україні соціальних гарантій, надання працівникам додаткових благ за рахунок підприємства – сильні сторони підприємства. Наш персонал (управлінський, технічний, науковий, виробничий) має профільну базову освіту, досвід роботи за фахом на аналогічних підприємствах, а заводська система прийому, підготовки, перепідготовки та атестації динамічно підтримує високий рівень кваліфікації кадрів.

ELTIZ та якість виробництва і продукції – нероздільні. Всі процеси на підприємстві є елементами високорозвиненою системи менеджменту якості ISO-9001, відшліфованою багаторічним застосуванням зі строгим дотриманням її вимог і постійним розвитком.

ELTIZ контроль качества производства

Напишіть нам


© Copyright - 2018. ELTIZ