Eltiz – нам 18 років!

Чергове святкування Дня підприємства 22 серпня 2019 року було приурочено до 18 річниці реєстрації ELTIZ як приватного підприємства по виробництву сухих трансформаторів та електричних реакторів. А історія виробничого колективу налічує більше трьох десятків років. За минулий рік завдяки вірно обраної стратегії управління ризиками було розширено виробництво для країн ближнього зарубіжжя, розпочаті прямі поставки в Європейський Союз. Минулий рік в черговий раз підтвердив, що замовники високо цінують якість і надійність як продукції, так і її виробника – підприємство ELTIZ. Чи не був минулий рік винятком в розширенні і модернізації виробничих потужностей: введені в дію нові високопродуктивні верстати, сучасна автоматизована фарбувальна камера, впроваджені унікальна технологія просочення обмоток, нові лакофарбові покриття. Істотно скорочено строки поставок завдяки зростанню продуктивності праці. Це-наслідок стабільності колективу і зростання кваліфікації працівників, що поряд з соціальними гарантіями забезпечується постійним зростанням заробітної плати.

Але не виробництвом єдиним живе колектив ELTIZ. У День підприемства змагалися заводські команди з настільного футболу та хокею, настільного тенісу та бліц-шахів з урочистим нагородженням переможців.

Святкова атмосфера щорічно відзначається Дня заводу – відмінний заряд для виробничих успіхів. Немає сумніву, що наступну річницю заводу колектив ELTIZ зустріне новими визначними результатами.