Запорізька торгово-промислова палата відзначає своє 80-річчя

У далекому 1940 році в Запорізькій області було створено Бюро товарних експертиз відділу торгівлі Запорізького облвиконкому,. нині відоме всім як Запорізька торгово-промислова палата.

На сьогоднішній день Запорізька торгово-промислова палата – активний учасник програм соціально-економічного розвитку Запорізького регіону, підтримки малого і середнього підприємництва.

До складу ЗТПП входить більше 500 провідних підприємств і організацій області, що представляють практично всі галузі економіки. Палата надає понад 70 видів послуг, затребуваних практично у всіх сферах діяльності сучасного підприємства: експертні, юридичні, патентно-ліцензійні, маркетингові, консультаційні, рекламно-презентаційні, зовнішньоекономічні, навчальні та інші.

Колектив підприємства ELTIZ вітає працівників ЗТПП з ювілеєм! Бажаємо Вам плідної роботи, успіхів у досягненні намічених цілей, удачі і благополуччя. Нехай джерела творчої енергії та натхнення залишаються невичерпними, .а Ваша відповідальна праця і прагнення до досягнень щедро винагороджуються. Нехай з кожним днем ​​перед Вами відкриваються нові горизонти можливостей і звершень!

Дякуємо за роки тісної і плідної співпраці!