Заміна італійського трансформатора на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Ми вже згадували раніше, що ELTIZ має у своєму розпорядженні власні конструкторський відділ,. виробничі площі і обладнання, а також висококваліфікований і талановитий персонал. Завдяки цьому арсеналу ми виробляємо обладнання будь-якої складності під конкретні технічні умови замовника, і можемо вирішити будь-які завдання.

До нас часто звертаються компанії, які планують або проводять реконструкцію своїх об’єктів з однієї і тієї ж проблемою – їм необхідно замінити застаріле або непридатне до роботи обладнання на сучасне, .надійне, з більшою потужністю, але при цьому з тими ж габаритами і розташуванням виводів для підключення.

Одним із останніх подібних замовлень був трансформатор ТСЗКЛ-3150/6-У3 для комплексу машин безперервного лиття заготовок West-2,3 на ПАТ.«АрселорМіттал Кривий Ріг», який повинен був точно відповідати за габаритами, характеристиками і параметрами італійському трансформатору, що вийшов з ладу, придбаному в 2018 році.

Трансформатор ТСЗКЛ

У нас вже є великий досвід виконання термінових замовлень, і з цим ми впоралися за 30 календарних днів від початку розробки проекту до відвантаження споживачеві!


Будівництво станції водопідготовки призначене для охолодження і обробки технологічного водопостачання споживачів відділення безперервного розливання сталі комплексу машин безперервного лиття заготовок West-2 і West-3 на ПАТ.«АрселорМіттал Кривий Ріг», який є одним з ключових інвестиційних проектів ПАТ.«АрселорМіттал Кривий Ріг».

Технологія безперервного розливання дозволяє істотно збільшити кількість товарного напівфабрикату .(практично відсутній обріз, яка зазвичай йде у металобрухт).

Роботи з проектування та будівництва станції водопідготовки, монтажу та підключення обладнання, а також пуско-налагоджувальні роботи в рамках даного інвестиційного проекту виконувала компанія «Ольвія».