Встановлення шунтуючих реакторів на підстанції 330 кВ «Мозырь» в Білорусі

шунтуючі реактори ELTIZ

У філії «Мозырские электрические сети» РУП «Гомельэнерго» завершено встановлення двох трифазних комплектів шунтуючих реакторів типу РШТС-20000/10 У1 нашого виробництва.

Серед безлічі виробників обладнання для сфери енергетики всього декілька. підприємств здатні виготовляти такий тип реакторів подібної потужності.

Будучи одним з лідерів ринку, підприємство ELTIZ виробляє сухі трансформатори та електричні реактори .будь-якої складності за вимогами замовника, здатні працювати навіть в самих жорстких режимах і умовах. Високі якість і надійність обладнання марки ELTIZ підтверджуються багаторічною. успішною експлуатацією тисяч наших виробів в різних країнах світу.

З моменту надходження замовлення на розробку проекту, .підготовку технічної документації та виробництво пішло 45 днів і вже на початку грудня 2018 року було відвантажено два комплекти реакторів. У грудні 2019 року на об’єкті почалися роботи з налагодження і запуску обладнання. Детальніше про роботи на об’єкті Ви можете дізнатися на сайті РУП «Гомельэнерго».