трансформатор 35кВ

Трансформатор з обмотками з повітряно-бар’єрною ізоляцією класом напруги 35кВ

Всім відомий той факт, що ELTIZ не займається серійним випуском обладнання. Ми робимо упор на виробництво сухих трансформаторів та електричних ректорів з нестандартними характеристиками, під конкретні вимоги замовника.

Одним з видів обладнання,що ми випускаємо, є трансформатори з повітряно-бар’єрною ізоляцією, які принципово відрізняються від трансформаторів з литою ізоляцією конструктивним виконанням обмоток і технологією їх просочення.

Високі експлуатаційні показники і характеристики обладнання досягаються завдяки впровадженню оригінальних технічних рішень, застосуванню нових технологій і жорсткого контролю якості виробництва на всіх його етапах.

На сьогоднішній день повністю закінчені роботи по збірці сухого трансформатора з обмотками з повітряно-бар’єрною ізоляцією, потужністю 3140 кВА і класом напруги 35 кВ. Даний тип трансформатора був спеціально спроектований і виготовлений для потреб альтернативної енергетики, зокрема для вітрогенерації.

Установка подібних трансформаторів можлива або безпосередньо в гондолі, де розташовується вітрова турбіна, або в нижній частині башти вітрової турбіни (для зручності монтажу та обслуговування).

Установка трансформаторів на вітряну установку ставить перед розробниками ряд проблем, які необхідно враховувати в процесі проектування. Серед них: обмежений простір і, як наслідок, низький теплообмін; сильні вібрації; складність монтажу і демонтажу в баштах. Команда ELTIZ якраз спеціалізується на вирішенні подібних питань.

Даний тип трансформаторів розроблений зі зменшеними втратами і для роботи в умовах сильних вібрацій (таких як в гондолі), а також навколишнього середовища, для якого характерні сольовий туман, пісок, пил і 100% вологість.

Основні особливості і переваги обмоток трансформаторів з повітряно-бар’єрної ізоляцією:

  • Висока механічна і термічна міцність;
  • Висока стійкість до підвищених зовнішніх механічних впливів;
  • Здатність витримувати короткочасні перевантаження;
  • Знижені втрати короткого замикання і холостого ходу;
  • Знижений рівень шуму;
  • Можливість експлуатації при температурі до -60°С;
  • Клас обмоток – «Н»;
  • Простота експлуатації;
  • Екологічність (відсутність продуктів розкладання).

Щоб отримати більше інформації, отримати кваліфіковану консультацію, допомогу у виборі та замовити трансформатори, зверніться у відділ продажів ELTIZ по телефону: +38 067 634 66 85 або на пошту e-mail: sales@eltiz.ua. Контакти наших представництв в інших країнах вказані на сторінці “Контакти”.