шунтирующий реактор

Шунтуючі реактори для ПС 330 кВ «Ліда» в Білорусі

У Білорусі завершується проект з реконструкції підстанції 330 кВ «Ліда» в рамках заходів по приведенню до допустимих величин рівнів напруги в мережі 330 кВ в різних режимах роботи об’єднаної енергетичної системи Білорусі.

Реалізація проекту з реконструкції підстанції почалася в 2019 році. Розробкою архітектурного і будівельного проекту займався РУП «Белэнергосетьпроект», будівельно-монтажними і пуско-налагоджувальними роботами – ВАТ «Белэлектромонтажналадка», виробником елегазових вимикачів є ТОВ «Асеа Браун Бовери», а поставку двох комплектів шунтуючих реакторів РШТС-30000-10 У1 здійснило наше підприємство.

реактор шунтирующий Украина

ПС 330 кВ «Ліда» в д. Мінойти Третьяковськоїсільради Лідського району введена в експлуатацію в 1981 році. В рамках проекту з розвитку Білоруської енергосистеми ПС «Ліда» .була включена в план реконструкції і модернізації електричних мереж. У лютому 2019 року було включено в роботу за проектною схемою шунтуючі реактори .10 кВ АТ-1 і АТ-2 для комплексного випробовування обладнання. У лютому 2020 року об’єкт планується прийняти в експлуатацію.