установка трансформаторов в помещении

Поставка сухих трансформаторів для обслуговування ТРЦ

Ми вже писали в нашому блозі про те, що сухі трансформатори мають ряд переваг в порівнянні з масляними, серед яких: екологічність, простота установки і гнучкість застосування. Завдяки підвищеній пожежобезпеці та відсутності охолоджуючих рідин, сухі трансформатори можна встановлювати всередині будівель навіть поруч із приміщеннями, де будуть перебувати люди.

Ось, наприклад, трансформатори ТСЗКЛ-1000/6-У3, встановлені в ТРК «Victory Plaza» в Центрально-Міському районі Кривого Рогу. Вони були спроектовані на паралельну роботу спеціально для цього об’єкту.

трансформатор в помещении

ТРК, загальною площею 30000 м2, був відкритий в 2006 році, тоді ж там були встановлені трансформатори ТСЗСУ-1000/10-УХЛ4, вироблені нашими земляками. У 2019 було проведено повторні випробування і трансформатори були визнані не придатними для подальшої експлуатації.

ELTIZ, спільно з компанією PromFactor, виконав заміну силового устаткування для повноцінного електропостачання ТРК. Трансформатори вже встановлені і запущені в роботу

установка трансформаторов в помещении

Кожна одиниця виготовленого нами обладнання унікальна, проектується і виготовляється точно під запити замовника, тому ELTIZ може поставити обладнання для будь-яких об’єктів. Наші трансформатори вже багато років використовуються як на промислових об’єктах, так і в торгово-розважальних і житлово-комунальних комплексах по всій Україні. Нам завжди приємно отримувати вдячні відгуки від покупців, і ще приємніше – коли нас рекомендують. Ми вдячні всім нашим партнерам за довіру!