Навчання наданню першої допомоги

Деякі люди задаються питанням: «Навіщо потрібно знати прийоми першої медичної допомоги?». Відповідь очевидна. Володіння цими спеціальними навичками і знаннями може зіграти вирішальну роль в екстремальних ситуаціях.

Уміння надати першу допомогу необхідно як звичайній людині, яка бажає захистити себе, своїх близьких і друзів, так і великому підприємству, що дбає про безпеку своїх співробітників. Освоїти базові навички надання першої допомоги може кожна людина, і наявність медичної освіти для цього зовсім не обов’язкова.

Тому ELTIZ був радий зустріти у себе представників проекту «Ти можеш Врятувати життя» – працівників Центру ПМСД «Сімейний лікар Широківської громади».

За допомогою спеціального манекена і обладнання медичні працівники навчили наших працівників зупиняти кровотечу, накладати джгути, проводити заходи з реанімації потерпілого, розповіли про те, що небажано робити при реанімації людини, до яких заходів необхідно вдаватися при опіках, різних травмах, в тих чи інших надзвичайних ситуаціях.

  

 

Колектив ELTIZ дякує медикам за отримані знання та набуті навички. Сподіваємося, що нам не доведеться застосовувати отримані знання на практиці, але при нагоді, ми не підведемо!