Енергоефективні трансформатори для європейських споживачів

Силові трансформатори – дороге енергетичне обладнання зі строго визначеними вимогами експлуатації. При їх закупівлі споживач виставляє великий комплекс технічних й експлуатаційних вимог. В обсяг специфікацій входять вимоги, нормовані міжнародними, національними, регіональними та внутрішніми стандартами компаній-споживачів.

З особливою увагою наші замовники відслідковують вимоги до енергоефективності обладнання.

Усім відомо, що в Європі проблемам енергоефективності приділяється особлива увага. З 2009 року там діє Директива Європейського Парламенту та Ради 2009/125 / ЄС, що встановлює систему для визначення вимог щодо екодизайну, яка застосовується до енергоспоживаючих продуктів.

За останні роки, працюючи над вдосконаленням технології виробництва, оптимізацією конструкції, застосуванням нових матеріалів, нам вдалося значно підвищити енергоефективність нашого обладнання. При цьому ми намагаємося тримати ціни на оптимальному рівні.

Це не перша співпраця ELTIZ із замовниками з Європи. Наприклад, в цьому році ми вже встигли відправити наші демпфуючі реактори на 10, 20, 30 і 34,5кВ в Іспанію. Технічний рівень та якість виробленого обладнання дозволили успішно пройти передкваліфікацію кількох європейських замовників і укласти контракти на поставку обладнання в ЄС.

До речі, в лютому 2019 року Кабінетом Міністрів України було затверджено новий Технічний регламент щодо вимог екодизайну для малих, середніх і великих силових трансформаторів, який вступить в силу вже на початку наступного року. Так що не втрачайте час – займіться питанням переходу до нових вимог технічного регламенту вже сьогодні!

Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів, будемо раді Вам допомогти!