литая обмотка

Трансформатори сухі литі з посиленою кремнійорганічною ізоляцією обмоток

Сучасні технології, засновані на підвищенні енергоефективності роботи електричних мереж України і зменшенні втрат у розподільчих мережах, вимагають нових конструктивних рішень в трансформаторобудуванні, .зокрема в сегменті сухих трансформаторів,. а саме трансформаторів типу ТСКЛ – трансформаторів сухих литих з посиленою кремнійорганічною ізоляцією обмоток. Такі трансформатори мають найбільшу експлуатаційну доцільність в плані пожежної безпеки,. екологічності, надійності, роботи в умовах постійних температурних перепадів пов’язаних із температурою навколишнього середовища і навантажувальних параметрів трансформатора. Крім того, даний тип трансформаторів підходить для установки в житлових кварталах,. громадських будівлях, місцях, де виставлені вимоги щодо забезпечення пожежної безпеки, відсутності загорянь трансформаторного обладнання при аварійних режимах.

У зв’язку з цим, підприємство ELTIZ вирішило йти в ногу з часом і його сучасними вимогами до електромереж. Виробнича команда підприємства ELTIZ успішно розробила трансформатори типу ТСКЛ класом напруги 35 кВ. Власні конструкторські та технологічні рішення дозволили з успіхом провести випробування. таких трансформаторів та поставити їх в одну лінійку. зі світовими виробниками сухих трансформаторів.

Так чому ж ELTIZ вибрав саме тип ТСКЛ?

Все просто:

    • по-перше – не боїться перевантажень по потужності і напрузі;
    • по-друге – не вимагає попереднього прогріву при температурі навколишнього середовища -60 ° С;
    • по-третє – при такому типі обмоток в ній нема чому горіти -.ізоляція дротів і самої обмотки виконана зі склонитки й склопластику, котрі не горять і не підтримують горіння.

Крім того, наші трансформатори мають ряд переваг і широку сферу застосування.

Зв’яжіться з нашим відділом продажів, щоб отримати детальну інформацію щодо бронювання, вартості та термінів виготовлення.