трансформаторы прайс

Політика формування цін на продукцію

Досить часто ми чуємо в свою адресу два суперечливих питання: люди дивуються «Чому так дешево?», та обурюються «Чому так дорого ?!». А ще «У італійців дешевше» …

Хочемо розповісти вам історію про те, як колись торгували корицею. У цієї спеції цікаве минуле, і один з його епізодів такий: колись близькосхідні торговці придумали злісну птицю кінамомон,. яка (згідно з міфом) в’є на вершинах скель гнізда з коричних паличок. І так як єдиним способом добути корицю було, за їхніми розповідями, героїчно видертися на кручу і,. відбившись від птиці, викрасти палички з її гнізда, висока ціна цього товару здавалася людям того часу виправданою. Але, на жаль, для торговців, їх шахрайство незабаром було розкрито.

Формування цін на нашу продукцію залежить від безлічі факторів, але ризику для життя серед них немає. Ми враховуємо витрати на виробництво, зарплату працівників, податки і, звичайно ж,. не відмовляємося від такої складової, як прибуток.

Для початку давайте не будемо забувати, що зниження ціни деколи призводить до зниження якості. ELTIZ піклується про свою репутацію, ми звикли отримувати позитивні відгуки від замовників, а не рекламації.

У нас немає серійного виробництва, все обладнання прораховується і проектується під потреби замовника кваліфікованим конструкторським відділом. Весь наш персонал регулярно проходить навчання, підвищення кваліфікації та атестацію. Ми цінуємо наших працівників і намагаємося виплачувати їм гідну заробітну плату, .адже без кваліфікованого персоналу важко виготовити якісний продукт.

ELTIZ регулярно і вчасно платить податки. Ми неодноразово отримували від обласних органів подяки за своєчасну сплату податків. Тому що ми розуміємо – ігри з фіскальними органами чреваті різними негативними наслідками, а в наших планах перебувати на цьому ринку ще не один десяток років.

Одним з найбільш важливих і вагомих факторів є матеріали. Хтось купує матеріали іменитих брендів, витрачаючи при цьому солідні кошти. Хтось бере дешевші матеріали, економлячи кошти, але ризикуючи придбати брак. За 18 років роботи у ELTIZ напрацьована база постачальників, які повністю поділяють наші погляди і підтримують прийняту нами політику якості, .точно в термін постачають необхідні матеріали і комплектуючі і несуть повну відповідальність за їх якість.

Конструкторський відділ ELTIZ постійно працює над поліпшенням і оптимізацією конструкції, шукає шляхи зменшення габаритів виробів,. зберігаючи при цьому технічні параметри, стежить за новинками на ринку комплектуючих.

Компанії, що виробляють обладнання, аналогічне нашому, можуть знижувати ціни за рахунок дешевих матеріалів, .економити на персоналі та оплаті праці, хитрувати з податками, але не можуть дати 100% гарантію того, що замовник отримає якісне, .надійне обладнання, здатне витримувати навантаження, працювати при будь-яких температурних режимах, .що відповідає всім нормам екологічної та пожежної безпеки.

Наш підхід до формування цін дозволяє тримати їх на рівні, .адекватному як реаліям ринку, так і якості виробляємого обладнання.